Новини з Австрії

У Відні водій на Бентлі в’їхав у вуличний ресторан

У п’ятницю вдень в районі Нойбау Відня сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. На великій швидкості 77-річний водій Бентлі врізався в припарковану невелику вантажівку і в’їхав в ресторанну терасу.

Молодий чоловік і жінка постарше були серйозно поранені, а перехожий і 77-річний водій отримали легкі поранення – повідомили в поліції.

Незабаром після 12 години дня на виклик прибули екіпажі віденської професійної швидкої допомоги в кількості не менше дванадцяти бригад. Спочатку передбачалося наявність великої кількості постраждалих. 28-річного та 66-річного чоловіків, які потрапили під вантажівку і автомобіль, доставили у відділення невідкладної допомоги лікарні з, ймовірно, не небезпечними для життя, але серйозними травмами. 71-річна жінка також звернулася в лікарню з легкими травмами. За словами представника швидкої Корини Хад, водієві Бентлі потрібне надання тільки першої допомоги.

Причина цього ДТП у Відні є предметом розслідування. За словами Маркуса Діттріха, представника поліції міста, тест на алкоголь у 77-річного водія був негативним. За словами свідків, незабаром після аварії він заявив, що в його машині була несправна електроніка. У той день його допит все ще тривав. За словами Діттріха, якщо водій буде дотримуватися цієї версії, то буде призначено проведення експертизи автомобіля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України