Новини з Австрії

У Відні вакцинація скоро буде можлива в якості подарунку у борделі

У Відні найближчим часом почнуться перші вакцинації в Funpalast. З купоном в бордель в якості подарунку.

«Віденське правило 4-B для вакцинації доповнилося тепер п’ятою B», – задоволена адміністрація Funpalast. (Примітка – у Відні можна пройти вакцинацію в спеціальному автобусі, човні, трамваї і супермаркеті Білла – Bus, Boot, Bim, Billa. Тепер і в борделі (Bordell)

З 1 листопада можна пройти вакцинацію від коронавіруса прямо в клубі. «Це безперечно більш привабливий варіант. Наше місце для дозвілля курується департаментом охорони здоров’я. Будь-хто може прийти сюди і вколотися без попереднього запису », – говорить менеджер борделя Петер Ласкаріс. Щопонеділка з 16:00 до 22:00 бажаючі можуть отримати одну з офіційно затверджених вакцин. Після цього afterparty продовжиться до 4 години ранку.

І є навіть друга безкоштовна можливість. «Бос Funpalast Крістоф Ліелахер дарує всім безкоштовний вхід в бордель», – каже Ласкаріс. «У кожного вакцинируемого тепер буде відмовка« Дорога, мені сьогодні зробили щеплення біля пам’ятника Густаву Клімту », який, як відомо, знаходиться перед нашим закладом».

Під час інспекції журналіст Heute переконався особисто, що дівчата вже з нетерпінням чекають клієнтів.

«Це буде весело, я особисто подбаю про кожного гостя», – поділилася планами співробітниця Саміра.

Закон передбачає однакове ставлення до всіх, тому жінки та молодь (до 14 років тільки в супроводі дорослих) також вітаються. Хоча дотримання цього закону і зажадало творчого підходу. Центр вакцинації доступний кожному через найменший тренажерний зал в світі – студію «Klimt Body & More».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України