Новини з Австрії

У Відні ще одна дитина зазнала переслідування з боку незнайомця дорогою до школи

Чоловік переслідував дівчинку дорогою додому в 13-му районі Відня і заговорив з нею. У Оттакрінгу та Хітцингу, навпаки, невідомий намагався затягнути дітей у машину. Батьки у західному Відні стривожені. Поліція посилила патрулювання довкола шкіл.

Чи працює серійний злочинець? Чергова учениця початкової школи на заході Відня зазнала переслідування з боку невідомого. 21 березня дівчинка сіла в автобус своєї школи на Шпайзінгер-штрассе, і незнайомець підморгнув їй і посміхнувся. Коли школярка вийшла з автобуса, чоловік середніх років пішов за нею і спитав її ім’я.

Після цього дитина втекла. Його мати подала заяву до поліції, а школа попередила всіх батьків. «Ми обговорили з усіма дітьми в школі, як краще поводитися, коли вони розмовляють із незнайомцем», — повідомив департамент освіти Відня.

Поради поліції

  • Обговоріть з дітьми дорогу до школи
  • По можливості діти мають пересуватися разом
  • Постійно нагадувати дітям, що вони ніколи не сідали в машину з незнайомцями і трималися на відстані від транспортних засобів (так, щоб до дитини не можна було доторкнутися з вікна автомобіля)
  • Кожна дитина повинна знати телефон екстреної допомоги 133 (поліція).

Як повідомляється, це не перший серйозний подібний інцидент за останній час. У лютому невідомий намагався заманити двох дітей у свій фургон на Flötzersteig. Повідомляється, що того ж дня він схопив дівчинку за руку. Вона змогла звільнитися та втекти до супермаркету.

Поліція підтвердила подальші випадки у Пенцингу та Оттакрингу. Дорогою до школи до двох одинадцятирічних підійшли незнайомці і переповнили сісти в машину. У Ordeltpark злочинець хотів схопити хлопчика за руку, але йому вдалося втекти.

З того часу поліція збільшила кількість патрульних (у формі та у цивільному) і попросила інформувати дітей та повідомляти про кожну подію (дзвоніть за номером екстреної допомоги 133).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України