Новини з Австрії

У Відні провели експеримент – пацієнти не захочуть вакцинуватися навіть при невеликій вартості вакцини від коронавірусу

В даний час в Австрії налічується 31738 активних випадків коронавірусу (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 219,1. У лікарнях перебуває 1015 осіб, 54 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 3%). Число смертей від коронавірусу склало 22 100.

Група з Віденського медичного університету представила групі людей майбутні сценарії програм вакцинації з новими варіантами вірусу, адаптованими вакцинами та стимулами та стримуючими факторами імунізації, такими як обов’язкова вакцинація, страхові внески тощо. Дослідники визначили їхню готовність до вакцинації. Вона сильно змінювалася залежно від поточного статусу вакцинації. «Люди без першого щеплення не хотіли вакцинуватися практично у всіх представлених сценаріях, — повідомляють вчені. Ці люди також не вакцинуватимуться частіше через урядові закони. Такі заходи вплинуть лише на сильний негативний вплив на довіру до вакцин. Ті, хто вже отримав одну або дві дози вакцини, також показали, що вони досить сильно втомилися від пандемії та вакцинації. Однак позитивні стимули, такі як бонуси, можуть переконати цих людей робити щеплення набагато частіше. Однак, якщо вакцинація коштує грошей, ці люди часто не перетворюють своє позитивне ставлення на реальну поведінку, кажуть дослідники. Навіть помірні витрати в 20 євро надавали сильної гальмівної дії.

Великий судовий процес пройшов у Берліні. Обвинувачений Кемаль С., який мав під контролем 18 тестових центрів, обдурив Асоціацію лікарів обов’язкового медичного страхування на колосальні 12 мільйонів євро. Він просто виставляв рахунки за завищену кількість тестів. Суд засудив його до восьми років і дев’яти місяців позбавлення волі за особливо велике шахрайство з конфіскацією сум.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) пом’якшила свої рекомендації щодо вакцинації проти вірусу корони. Відповідно до них на новій фазі пандемії додаткову вакцинацію через дванадцять місяців після останньої ревакцинації повинні отримувати лише групи ризику, а не здорові діти та дорослі, як раніше. За даними ВООЗ, це стосується людей похилого віку та молодих людей зі значними факторами ризику. Організація також оголосила, що курс вакцинації, що виходить за рамки базової імунізації з двох щеплень та ревакцинації, більше не рекомендується людям із групи «середнього ризику». Здорові діти та підлітки відносяться до «низькопріоритетної» групи. Тому ВООЗ закликає країни враховувати наявні захворювання перед тим, як рекомендувати вакцинацію для цих людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України