Новини з Австрії

У Відні невідомі підпалили поліцейський автомобіль – зловмисники в розшуку

У Відні-Фаворітен у ніч на четвер повністю згоріла поліцейська машина. Підозрюється підпал. Злочинці перебувають у бігах.

Близько 2:50 ранку в четвер гучна бавовна на Keplergasse розбудила від сну десятки жителів. Автомобіль віденської поліції спалахнув на відкритій дорозі – прямо перед поліцейською дільницею. На той час, коли прибула віденська професійна пожежна команда, пожежа розгорілася настільки сильно, що машину було повністю знищено.

Пожежа, найімовірніше, почалася в районі лівого заднього колеса, повідомляє прес-служба віденської поліції. Вогонь торкнувся і автомобіля, припаркованого за пожежним автомобілем – автомобіль отримав пошкодження у передній частині, що було спричинено небезпечним виділенням тепла. За розслідування взялася пожежна група Земельного управління кримінальної поліції у Відні, але винні у цьому нападі досі невідомі.

Поліція поки що не коментує можливих підозрюваних. На початку 2022 року також стався підпал урядових автомобілів у Леопольдштадті. При цьому шість цивільних службових автомобілів підрозділу боротьби з контрабандою людей було підпалено прямо перед їхнім офісом.

Лише нещодавно ліві екстремісти у Відні також привернули увагу, коли закидали петардами посольство Німеччини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України