Новини з Австрії

У Відні на “Великодніх гаївках” зібрали допомогу, на котру куплять три карети швидкої для України

На Великодніх Гаївках 12 травня нам вдалося зібрати 16 600 євро. Це дорівнює трьом каретам швидкої допомоги, які парафія сподівається закупити у “Зеленого хреста”.

Про це повідомили у Українській греко-католицькій церкві св. Варвари у Відні.

Головними організаторами заходу виступили Українська греко-католицька церква св. Варвари у Відні та її парафіяльні організації. Активно долучилися до проведення «Великодніх гаївок» також українські громадські спілки у столиці Австрії – загалом до організації було долучено близько 200 активістів.

Як наголосили організатори, це на 6 600 євро перевищило наші очікування і це в 5 разів більше, ніж ми зібрали на схожому заході минулого вересня.

Без організаторів, партнерів, учасників та відвідувачів цього б не сталося. Щира подяка всім причетним! На Великодніх гаївках було багато матерів з дітьми, які змушені були покинути Україну через війну. Ми сподіваємося, що цей захід допоміг їх серцям зігрітися. Ми дякуємо за ваші пожертви на благо українських захисників та захисниць.

За підрахунками організаторів, загалом «Великодні гаївки», які проходили протягом цілого дня у внутрішньому дворику Церкви отців єзуїтів, відвідали до 2 тисяч людей – передусім, представників української громади, але й також австрійці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України