Новини з Австрії

У Відні місцевому трасвеститу семеро таксистів відмовили у послугах

Віденський трансвестит Кенді Лішес захотів повернутись додому в суботу ввечері після виступу. Їй відмовили у поїздці по черзі семеро таксистів.

На ньому були фіолетові штани-кюлоти та топ з глибоким вирізом, фіолетові чоботи на підборах та перука такого ж кольору. Минулої суботи Берні Л. з Відня була запрошена як трансвестит Кенді Лішес на захід для квір-спільноти у Fluc Wanne біля Пратера. Після вдалого вечора артистка, яка влаштовує драг-тури і в парламенті, а також драг-читання для дітей просто вирішила вирушити додому.

«Близько 3:30 ранку я хотіла сісти у таксі, яке стояло поряд із рестораном на стоянці. Перший таксист мені відмовив, другий теж», — розчаровано розповідає Кенді Лішес. «Водій третього таксі сказав, що відвіз би мене, але він уже втомився».

Трансвеститу відмовляли водії на вулиці сім разів, перш ніж він замовив машину за телефоном 40100. «Досі мав хороший досвід роботи з цією компанією», — сподівалася вона, що після 20 хвилин на холоді, нарешті, її відвезуть. Цей таксист теж спочатку негативно відреагував. «Зрештою, він мене впустив, але їхати було некомфортно. Майже вісім таксистів мене не взяли тільки тому, що я була трансвеститом», — обурюється Кенді Лішес.

«Всеосяжного захисту від дискримінації в Австрії досі немає. Я вимагаю роз’яснень від австрійської гільдії таксі, оскільки таксисти повинні надавати свої послуги всім людям — трансвестити чи ні».

Представник гільдії засудив дискримінацію та нагадав про те, що про інциденти можна повідомляти через taxfeedback.at.

Це не перший подібний випадок з Кенді Лішесв Віднем, у минулому вона зазнавала образ, дискримінації та навіть сексуальних домагань з боку водіїв.

«Я знаю, що я не єдина, хто має такі проблеми. Знову і знову водії таксі ображають трансвестити. Це має припинитися. Я вимагаю, щоб усі водії таксі пройшли навчання». “На щастя, у мене зазвичай є особисте таксі VOLTA, але коли мій водій недоступний, інші водії часто нападають на мене”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України