Новини з Австрії

У Відні маленький локомотив в парку розваг зійшов з рейок

У неділю вдень поїзд знаменитої Liliputbahn у віденському Пратері зійшов із рейок. Тепер зрозуміло, що інцидент був спровокований навмисно.

Ранньої літньої неділі закінчилося для пасажирів Ліліпутбана шоком. Невеликий локомотив зійшов із рейок у віденському Пратері і залишився лежати на боці. Прес-директор «Lilis Welt» розповів про аварію, яка, ймовірно, була викликана навмисно.

Згодом на коліях виявили предмети, через які поїзд зійшов з рейок. За даними ЗМІ, це були шматки металу, велике каміння та шурупи. Поліція має з’ясувати, чи це було збігом, чи це були навмисні дії. У будь-якому випадку є підозри на диверсію чи досить несмішну перевірку на сміливість.

За зимові місяці ми провели численні ремонтні роботи на маршруті. Безпека наших пасажирів, звісно, є нашим головним пріоритетом», — каже оператор. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Сам машиніст поїзда шокований, але він не постраждав.

У будь-якому разі оператори Liliputbahn подали заяву до поліції на невідомих осіб. Є й хороші новини: маленька залізниця у Пратері знову запрацювала.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України