Новини з Австрії

У Відні діють нові правила для електроскутерів

З п’ятниці 19 травня у Відні діятимуть нові правила оренди електросамокатів.

Тротуарне паркування тепер заборонено. Використання стаціонарних орендних або паркувальних місць також є обов’язковим, якщо такі є поблизу. Також було створено заборонені та малорухливі зони, наприклад, у парках чи біля лікарень.

Спочатку нові правила мали набути чинності на початку травня. Проте один оператор подав позов до суду на рішення місцевої влади. Це призвело не лише до затримки, а й до того, що деякі моменти поки що не можуть бути реалізовані. Місто чекає рішення щодо апеляції за два-три місяці.

Проте, частина нового регламенту вже реалізується

В даний час в гарячих точках є фіксовані, відмічені паркувальні місця для оренди та повернення. Якщо ви бажаєте припаркувати орендований скутер в межах 100 метрів, то ви не можете закінчити час прокату. Паркуватися довільно можна тільки там, де поблизу немає такого місця для паркування — і то не на тротуарі, а на паркувальній смузі на вулиці. До кінця року планується облаштувати 200 постійних майданчиків для самокатів. Неправильно припарковані скутери повинні бути негайно видалені операторами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України