ЄС|NATO

У Великобританії після 50-річної перерви відновили пасажирські перевезення на залізничній лінії Dartmoor

Лінія була введена в експлуатацію в жовтні 1871 року, останній пасажирський поїзд оператора British Rail пройшов по ній в 1972 році

Британський оператор інфраструктури Network Rail оголосив про відновлення 20 листопада 2021 року пасажирських перевезень на лінії Dartmoor між містами Окхемптон і Ексетер (графства Девон і Девоншир відповідно) після майже 50-річної перерви.

Про це пише видання Залізниці світу.

На відновлення лінії протяжністю приблизно 25 км Міністерство транспорту Великобританії виділив 40 млн фунтів стерлінгів (близько 47 млн ​​євро).

Час у дорозі між містами складе приблизно 40 хв. Спочатку поїзди оператора пасажирських перевезень Great Western Railway курсуватимуть з інтервалом в 2 години, а з весни 2022 року – о 1 годині.

Щодня всі потяги прямуватимуть за маршрутом Окхемптон – Кредітон – Ексетер-Сент-Девідс, а в будні дні маршрут приблизно половини поїздів буде продовжений до станції Ексетер-Центральний.

Оператор Network Rail завершив проект протягом 9 місяців з моменту затвердження фінансування, було укладено 18 км нових колій, 24 тисячі бетонних шпал і 29 тисяч тонн баласту. Відремонтовано 21 інфраструктурний об’єкт, включаючи чотири мости.

Оновлені станції оснащені сучасними інформаційними екранами, автоматами з продажу квитків і перевірці балансу транспортних карт, є зали очікування, облаштовані парковки для велосипедів. В рамках підготовки до відновлення регулярного руху поїздів проведені роботи по очищенню смуги відводу від рослинності, встановлені захисні огорожі.

Очікується, що відкриття лінії буде сприяти розвитку місцевої промисловості і туристичного сектора. Поліпшення повідомлення з районами Західний Девон і Північний Корнуолл забезпечить зручний доступ до робочих місць і навчальним закладам.

Лінія Dartmoor була введена в експлуатацію в жовтні 1871 року, останній пасажирський поїзд оператора British Rail пройшов по ній в 1972 році, рух вантажних поїздів припинилося в 2008 році.

Відновлення залізничного сполучення відбудеться багато в чому завдяки активній і багаторічної підтримки місцевого населення і двох громадських груп – OkeRail і Dartmoor Railway Association

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України