Право

У туристки, яка поверталася з Єгипту, київські митники вилучили 10 упаковок препарату з прекурсорами

Київські митники вилучили 200 таблеток «1,2,3» з вмістом прекурсорів у авіапасажирки, яка прилетіла вранішнім рейсом з курортної єгипетської Хургади

Про це повідомила прес-служба Київської митниці.

Для проходження митного контролю в аеропорту «Бориспіль» громадянка  обрала спрощену систему «зелений коридор», чим заявила, що не має товарів, на які встановлено обмеження або заборони.

Виявлені під час вибіркового митного контролю препарати містять в своєму складі псевдоефедрин, що належить до прекурсорів, обіг яких в Україні обмежений та стосовно яких встановлюються заходи контролю.

Рецептів на переміщувані лікарські засоби громадянка не мала.

Стосовно порушниці складено адмінпротокол за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження “зеленого коридору»). Таблетки вилучено.

Київська митниця вкотре акцентує увагу громадян на тому, що про вміст препарату можна самостійно дізнатися з даних на упаковці виробника, а з належністю тієї, чи іншої його складової до заборонених речовин – з Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000р. № 770.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України