Здоров'я

У TikTok новий небезпечний тренд: як уберегти дітей?

У TikTok новий шалений тренд «hair training» – не мити волосся мінімум 30 днів

Учасники називають це «тренуванням волосся», стверджуючи, що поступове збільшення часу між миттям покращуватиме шкіру голови та волосся, роблячи його здоровішим.

Лікарі попереджають, що ця практика може призвести до випадання волосся, але в одній із таких спільнот уже півмільйона людей.

«Що трапиться, якщо ви не митимете голову тридцять днів? Я знайшов співтовариство тих, хто не миє голову. Там п’ятсот тисяч учасників. Вони не використовують шампунь, тому що вважають, що так їх волосся буде здоровим. Моє волосся почало жирніти на третій день. На четвертий з’явилася лупа. Дванадцятий день, і шкіра почала свербіти. Але це був лише початок. Шістнадцятий день – волосся почало випадати. Попереду ще чотирнадцять», – розповів один із учасників тренду.

Слід знати, що якщо довго не мити голову, то секрет сальних залоз залишиться на поверхні шкіри, і зрештою почне розкладатися. Через це з’явиться вкрай неприємний запах гіркого жиру, який неможливо забути або не помітити.

Як правильно мити голову

Згідно з порадами перукаря, розклад миття голови потрібно складати з урахуванням типу шкіри. Якщо жирна шкіра, то мити волосся потрібно щонайменше 3 рази на тиждень. Суха шкіра вимагає миття 1-2 рази на тиждень. Для комбінованої шкіри ідеальна кількість – це 2 рази на тиждень з перервою у 3-4 дні.

Нагадаємо, у США підліток помер після виконання TikTok-челенджа, в рамках якого люди їдять дуже гострі чіпси та намагаються якомога довше не пити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України