У Сумах російські війська знову завдали удару по автозаправній станції міста, внаслідок чого постраждали троє людей.
За повідомленням, рятувальники ліквідували пожежу на місці влучання та обстежили прилеглу територію. У результаті атаки пошкоджено два цивільні автомобілі.
