У Сумах російські війська вдруге за день завдали удару по автозаправній станції, внаслідок чого травмовано одну людину.
Повідомляється, що фахівці ДСНС обстежили місця влучання після атаки. Наголошується, що ворог продовжує цілити в об’єкти цивільної інфраструктури.
Мешканців закликають бути уважними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
