У структурі уряду необхідне Міністерство з надзвичайних ситуацій

В Україні є небезпека екологічних та техногенних катастроф. Треба зробити все, щоб державні органи мали законні підстави і можливості для виправлення ситуації. Тому вважаю за необхідне визнати таким, що втратив чинність закон № 5456 щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у галузі екології та природних ресурсів, зокрема на місцевому рівні.

Цим законом, фактично, паралізована робота Міністерства екології та природних ресурсів, а його функції зведено нанівець, ліквідовано територіяльні органи міністерства, а їхні повноваження передано місцевим державним адміністраціям. Тому вони працювали не на збереження довкілля та екологічної безпеки, а часто виконували незаконні вказівки Адміністрації Президента.

Потрібно невідкладно відновити роботу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Адже в Україні є загроза надзвичайних ситуацій, які можуть мати фатальні наслідки для України, а також для Европи. Це зона відчуження ЧАЕС, радіяційні відходи, паводки, шахти, підприємства хімічної промисловости. Цією галуззю має займатися Міністерство надзвичайних ситуацій для попередження і ліквідації лиха.

Вважаю, необхідно негайно передати функції координації спрямування Агентства лісових ресурсів України до Міністерства природи, як це й було до руйнації системи охорони та використання природних ресурсів, спричиненими указами президента. Зараз ця структура координується Мінагрополітики і немає певности та гарантії, що ліси України буде збережено для нащадків. Мінагрополітики має зовсім инші завдання, і це в основному використання, а не збереження лісів.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh