У США тестують доставку посилок дронами

Amazon вже тестують доставку посилок безпілотниками

Фахівці намагаються обійти проблему управління дронами в міських умовах.

У лютому нинішнього року Федеральне управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA) оприлюднило правила з переліком вимог до безпілотних комерційно-літальних апаратів. Одним з пунктів є те, що дрон повинен постійно перебувати в межах прямої видимості оператора, який зобов’язаний мати щонайменше сертифікат пілота приватного літального апарату і медичний сертифікат.

Однак дана вимога, по суті, унеможливлює доставку посилок і невеликих вантажів безпілотниками в повністю автономному режимі. Адже забезпечити пряму видимість в міських умовах від операторського центру до пункту призначення в більшості випадків не вдасться в принципі.
Розуміючи це, фахівці FAA задумалися над тим, як забезпечити польоти дронів над міською територією поза прямої видимості.

Повідомляється, що пізніше в поточному році буде організована спеціальна програма тестування безпілотників, яка допоможе скоректувати діючі правила. В ініціативі візьмуть участь такі компанії, як CNN і BNSF Railway. Зокрема, CNN за допомогою БПЛА буде здійснювати відеозйомку в місті, а BNSF Railway займеться інспектуванням залізничних колій.

bigmir.net

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh