Авторські статтіТехно

У США тестують доставку посилок дронами

Amazon вже тестують доставку посилок безпілотниками

Фахівці намагаються обійти проблему управління дронами в міських умовах.

У лютому нинішнього року Федеральне управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA) оприлюднило правила з переліком вимог до безпілотних комерційно-літальних апаратів. Одним з пунктів є те, що дрон повинен постійно перебувати в межах прямої видимості оператора, який зобов’язаний мати щонайменше сертифікат пілота приватного літального апарату і медичний сертифікат.

Однак дана вимога, по суті, унеможливлює доставку посилок і невеликих вантажів безпілотниками в повністю автономному режимі. Адже забезпечити пряму видимість в міських умовах від операторського центру до пункту призначення в більшості випадків не вдасться в принципі.
Розуміючи це, фахівці FAA задумалися над тим, як забезпечити польоти дронів над міською територією поза прямої видимості.

Повідомляється, що пізніше в поточному році буде організована спеціальна програма тестування безпілотників, яка допоможе скоректувати діючі правила. В ініціативі візьмуть участь такі компанії, як CNN і BNSF Railway. Зокрема, CNN за допомогою БПЛА буде здійснювати відеозйомку в місті, а BNSF Railway займеться інспектуванням залізничних колій.

bigmir.net

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України