Авторські статтіТехно

У США оголосили кампанію проти секс-роботів

Вже цього року, судячи з планів компанії «True Companion», на ринок надійде перший секс-робот Roxxxy. Незважаючи на технічні та етичні питання, на робота вартістю в 700 доларів вже є тисячі попередніх замовлень. У зв’язку з цим в США стартувала кампанія за повну заборону розробки секс-ботів.

Реклама компанії «True Companion» Продукція компанії «True Companion»
Автори «Кампанії проти секс роботів», Кетлін Річардсон, старша наукова співробітниця університету Де Монфора в Лейчестері, що працює в області робоетики, і Ерік Бріллінг, старший викладач кафедри інформатики в університеті Скєвде у Швеції, сподіваються, що їхній проект спровокує більш широке обговорення розробки секс -робота, а також їх потенційного впливу на суспільство.

У заяві на офіційному сайті проекту йдеться, що «розробка секс-роботів та підтримка ідей, що виправдовують їх виробництво, ще більше посилить процес сприйняття жінок і дітей як об’єктів, що ця індустрія демонструє всі жахи світу проституції, побудованого на« удаваній »неповноцінності жінок і дітей і таким чином виправдовує їх використання в якості секс-об’єктів. Ми припускаємо, що розробка секс-роботів ще більше зменшить людську емпатію, яка може бути розвинена тільки шляхом досвіду взаємин ».

Автори маніфесту стверджують, що розробка «етичних технологій», що відображають принципи гідності, рівноправності і свободи, критично для розвитку людського суспільства. З цією метою кампанія закликає вчених та інженерів відмовлятися допомагати фірмам, які розробляють сексботів, не даючи їм програмне забезпечення, «залізо» та ідеї.

Тим часом, Дуглас Хайнс президент компанії «True Companion», каже, що «ми не замінюємо реальних дружин або подруг. Це рішення для людей, які зараз одні, або втратили дружину ». Хайнс заявляє, що безпосередньо фізичний акт сексу – це лише мала частина часу, який люди проводять з роботом. «Велику частину часу люди будуть проводити, спілкуючись зі своїм роботом». Правда, незважаючи на всі запевнення Хайнса, залишається чимала можливість того, що секс-роботи стануть каталізатором для посилення сексуального насильства.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Не дивно, що жінки “проти”. Так вони маніпулювали чоловіками. А так в них з”явиться “конкурент” і вже або адекватно себе поводити з чоловіками доведеться, або залишитися такою “красивою” і нікому непотрібною… А дітей підключили, це звичайна фіча маніпуляторш жінок, діти для жінки зручно, щоб давити на жалість… Хоча діти зараз такі, що при нагоді можуть і вбити, просто так… Тому не треба казати які вони “беззахисні”. Краще б подбали про виховання, як дітей, так і особливо дівчат, нормальних серед них одиниці, більшість же простітутки, тільки всі про себе думають, що вони “леді”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.