ЄС|NATO

У США активізують виготовлення боєприпасі, шоб мати більше зброї для себе і для союзників. Відео

У Пентагоні розповіли, як зросте виробництво боєприпасів – від 155-мм снарядів до GMLRS і Javelin

Міністерство оборони США інвестує майже 1,5 млрд доларів, щоб модернізувати свої потужності з виробництва боєприпасів і мати змогу як підтримувати Україну, так і поповнювати власні запаси – детальніше про кількісні показники по різним озброєнням розповів заступник міністра армії США Гейб Камарильо [Gabe Camarillo], розповідає видання Defense One.

Джерло: Defence Express

Щодо 155-мм артилерійських боєприпасів ситуація наступна – Камарильо говорить про те, що до кінця 2023 року планується подвоїти виробництво до 24 тисяч в місяць і збільшити у шість разів протягом наступних п’яти років. Щоправда, не уточнюється, від яких саме показників йдеться про збільшення виробництва – від поточних чи озвученої суми у 24 тисячі, бо раніше у США говорили про те, що хочуть збільшити виробництво 155-мм боєприпасів у шість разів за два роки.

Javelin
Javelin

Протитанкових ракетних комплексів та безпосередньо ракет Javelin теж буде більше – у планах подвоїти виробництво у два рази: до 330 ракет та 41 пускових на місяць (відповідно 3960 ракет та 492 пускові на рік).

Ну і зрештою про GMLRS відзначається таке – виробництво теж планують збільшити майже вдвічі до 2026 року – з 566 до 1110 ракет на місяць або ж з 6792 до понад 13 000 ракет на рік.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, з якими проблемами зіштовхнулася “оборонка” США після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, і зокрема про те, скільки заводів у США виробляють Javelin та M142 HIMARS, і чи є дефіцит комплектуючих.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України