Економіка

У союзника Росії впала критична частина економіки – на 8 відсотків упав китайський індекс China CSI

Китай, судячи з усього, починає розраховуватися за підтримку путіна, і за мілітаристську політику щодо сусідів, і за багаторічну підтримку Північної Кореї.

Там зараз відбувається економічний обвал, наслідки якого будуть досить цікавими і розтягнуться надовго.

5 лютого на біржі всього за один день одразу на 8 відсотків упав китайський індекс China CSI 1000 і на 30% у перший місяць 2024 року.

Китайський індекс CSI 1000 (China Securities Index 1000) є індексом, що відображає ефективність і зростання китайського акціонерного ринку. Він складається з 1000 найбільших компаній, включно з представниками всіх галузей економіки, таких як фінанси, енергетика, технології, виробництво та інші.

CSI 1000 є одним із найширших і найповніших індексів китайського ринку акцій і використовується для оцінки загальної інвестиційної активності та напряму Китаю.

 Китай все? У союзника России рухнула критическая часть экономики

Саме цей індекс дає змогу інвесторам відстежувати показники та зміни китайського ринку акцій і використовувати їх для ухвалення інвестиційних рішень.

Раніше суд Гонконгу виніс рішення про ліквідацію найбільшого в Китаї забудовника – компанії Evergrande. Експерти впевнені, що ліквідація Evergrande стане колосальним ризиком для Китаю і всього світу. Тисячі людей втратять роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України