Новини

У скільки вам обійдеться ремонт? Пропозиції облаштування помешкань від компанії NewStroy

Облаштування помешкання одночасно стає трепетним і виснажливим процесом. Ремонт часом прирівнюють до випробування на міцність. Щоб заощадити кошти та час, варто звернутися за допомогою до професіоналів. На сайті компанії NewStroy вказані розцінки на ремонтно-будівельні роботи. За допомогою калькулятора можливо порахувати вартість послуг.

Оздоблювальні та ремонтні роботи «під ключ» від компанії NewStroy

Будівельно-ремонтна компанія NewStroy пропонує різні види ремонту помешкань. Серед всіх пропозицій великою популярністю користується комплексний ремонт помешкань. Власники квартир вибирають дизайн, матеріали, стиль ремонту, а над всім іншим працює команда з дизайнерів, малярів, штукатурів, електриків та інших спеціалістів.

Облаштування помешкання «під ключ» виконується для приватних будинків, нових квартир, старих помешкань. Старі квартири типу «хрущовки» можна перепланувати. таким чином вдасться отримати більше корисної площі, створити більше пропускної можливості для сонячного проміння, перепланувавши балкони. Переваги послуги від NewStroy:

  • комплексний підхід до ремонту;
  • виконання робіт відповідно до дизайнерського (проекту складається індивідуально для кожного клієнта);
  • виконання робіт у стислий період;
  • гарантія якості на всі види послуг (встановлення комунікацій, оздоблювальні роботи, перепланування тощо).

Компанія виконує зовнішні, та внутрішні оздоблювальні роботи. Так, можна замовити встановлення утеплення чи захисту фасаду, облицювання поверхонь всередині приміщення, малярні, плиточні роботи.

Як замовити ремонт у компанії NewStroy

NewStroy одна з небагатьох організацій на ринку, які працюють прозоро: на сайті вказані ціни на всі види послуг. Кожен клієнт може самостійно порахувати, у скільки обійдеться ремонт. Серед пропозицій компанії декілька видів робіт, якими зможуть скористатися люди з різним фінансовим становищем.

Між NewStroy та замовником заключається договір. Клієнт отримує гарантії якості від виконавця, дотримання умов договору. Щоб замовити ремонтно-оздоблювані роботи, потрібно зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Виконроб відвідає об’єкт та складе кошторис відповідно до обсягу робіт. Замовник може перевіряти хід виконання ремонту протягом ходу ремонту. Оплата відбувається після завершення робіт. Для детальної консультації можна залишити контакти на сайті. менеджер зв’яжеться у зручний для клієнта час.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.