Війна РФ проти України

У серпні військові ЗСУ отримали десятки тисяч пар літніх берців

Черевики літні ТОВ «Таланлегпром» для ЗСУ. 2021 рік У серпні перші десятки тисяч пар нових літніх берців було направлено у війська

За словами командування Об’єднаного центру забезпечення оперативного командування «Схід», найбільше розмов у частинах та установах цього літа велося про нові черевики літні ТОВ «Таланлегпром».

«У військах їх вже неформально охрестили «стільниками» за характерну форму зовнішнього шару матеріалу», – розповідають у центрі.

Повідомлено, що берці дуже зручні, нову підошву, що виготовлена з гнучкої гуми та гасить навантаження під час ходьби, легші за звичайні, також використана технологія GORE-TEX®.

У серпні військовим передано десятки тисяч пар літніх берців

У серпні Об’єднаний центр відправив у війська спочатку 20000 пар цих літніх берців, а згодом ще 10000.

Перші партії взуття, за рішенням старших начальників, направлено до військових частин Об’єднаних сил та для першокурсників вищих військово-навчальних закладів.

Невдовзі буде відправлено до колективів Збройних Сил України ще близько 40000 пар цього виду взуття.

Паралельно Центр займається питанням про службу армійців у зимових умовах.

«Запасів на речових сховищах повністю вистачає, щоб спокійно зустріти холоди. Наразі лише проводимо заміну одних розмірів на інші», – уточнив підполковник Богдан Чупилко.

Нагадаємо, у грудні ЦСО СБУ «Альфа» закупив черевики компанії Lowa на 3,4 млн.

Тоді черевики Lowa були придбані Центром спеціальних операцій і боротьби з тероризмом Служби безпеки України за переговорною процедурою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України