ЄС|NATO

У Сенаті США спробували заблокувати ленд-ліз для України на 40 мільярдів доларів

Американський сенатор Ренд Пол зажадав надати спеціальному інспектору можливість нагляду і контролю за призначеними для України фінансовими коштами

У Сенаті стався інцидент з блокуванням законопроєкту щодо виділення 40 мільярдів доларів для України. На цей крок зважився сенатор від штату Кентуккі Ренд Пол – він заблокував законопроєкт одноосібно. Свій крок сенатор пояснив нібито турботою про національну безпеку США.

Про це повідомляє американське видання The Washington Post.

Пол зажадав надати спеціальному інспектору можливість нагляду і контролю за призначеними для України фінансовими коштами.

«Я давав присягу Конституції США, а не якій-небудь іншій країні. І якими б благими не були причини, моя мета – національна безпека США. Ми не можемо врятувати Україну, прирікаючи при цьому економіку США. Ви не можете викинути всі 40 мільярдів доларів без будь-якого нагляду. Коли у нас був спеціальний генеральний інспектор, якого ми призначили по Афганістану, це не зупинило всі розтрати, але, але принаймні, це змушує злодіїв двічі подумати перед крадіжкою грошей» – сказав він.

При цьому пізніше американські ЗМІ повідомили, що Сенат нібито вирішив надати такі повноваження спеціальному інспектору, після чого Пол зняв блокування законопроєкту. Інші ЗМІ це спростовують.

«Я симпатизую Україні; я бажаю їм удачі, я хочу, щоб вони перемогли росіян, я хочу, щоб вони витіснили росіян зі своєї країни. Але ми також повинні бути стурбовані нашою країною і двозначною інфляцією тут, це тільки погіршить ситуацію» — прокоментував ситуацію виданню The Mark Reardon Show сам винуватець переполоху.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.