Економіка

У семи областях України проблеми зі світлом: що відбувається?

Сегодня, 4 ноября, в Украине разбушевалась непогода. Это привело к отключениям света. Обесточены тысячи потребителей в двух областях, сообщает Министерство энергетики в Facebook.

Так, у відомстві розповіли, що через погіршення погоди понад 2 тисячі споживачів у Хмельницькій та Кіровоградській областях залишилися без світла. Продовжуються роботи з відновлення електропостачання.

Крім того, у шести областях України також спостерігаються проблеми зі світлом. Це пов’язано у тому числі з технічними збоями та обстрілами. Залишаються без електропостачання частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Харківській та Херсонській областях.

Також Міненерго повідомило, що один з енергоблоків, який виготовляє електроенергію, виведений у короткостроковий ремонт. Він триватиме протягом доби.

Нагадаємо, у Міністерстві енергетики України заявили, що українські електростанції виробляють достатньо електроенергії для задоволення потреб споживачів. Наразі немає планів на введення обмежень для побутових споживачів у жодному з регіонів України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України