ЄС|NATO

У селі Цеперів знайдено сліди від НЛО

Було це НЛО чи ні, тепер місцевим мешканцям села Цеперів Кам’янко-Бузького району Львівщини залишається лише здогадуватись. Але, свідчення про те, що до них прилітав невідомий об’єкт з іншої планети наявні. Це дивні круги, посередині місцевого пшеничного поля, що за версією жителів Цеперіва є слідами космічного корабля прибульців.

Дивні круги першими помітили хлопці цього села, коли повертались з дискотеки. Їхню увагу привернули неприродні звуки, що долинали зі сторони поля. Коли вони прийшли подивитись, що ж там таке відбувається, то помітили свіжі зображення на полі.

Місцеві мешканці говорять, що напередодні появи НЛО їхні собаки вели себе дуже неспокійно, постійно гавкали та намагались звільнитись із прив’язі.

Фермер, з цього села, запевняє, що такі рівні сліди жоден трактор чи комбайн не зміг би залишити.

До того ж, 9 років тому селяни уже бачили помаранчевий літаючий об’єкт, що пролітав над сусіднім селом. Можливо, це ті самі «зелені чоловічки» облюбували собі ці території, і повертаються сюди час від часу.

Поки що, експерти не досліджували кругів невідомого походження у Цеперові, але представники місцевої влади мають намір їх сюди запросити.

Джерело: zik.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.