Діаспора

У Римі пройшов Марш українських вишиванок!

Римські українці підтримали ініціативу Світового конгресу українських молодіжних організацій у проведенні “Маршу українських вишиванок”.

28 вересня, одночасно із діаспорянами у Канаді, Болгарії, Італії, Фінляндії, Молдові, Узбекистані та Румунії, українська молодь у Римі пройшла центром міста, вбрана в українські вишиті сорочки.

У святковому параді взяли участь учні та батьки українського дитсадка «Веселка» та школи «Престиж». Разом із представниками діаспори маршували депутат Верховної ради України Михайло Хміль, та депутат Львівської міської ради Ярослав Музичко, які приїхали до Риму для передачі у подарунок українським малятам художньої дитячої літератури.

Оголошення про вишиванкову ходу розійшлося соціальними мережами, тож підтримати її прийшли українці, які живуть та працюють в столиці Італії. Понад 100 римських учасників ставлять римський парад на перше місце за масовістю серед проведених схожих дійств за кордоном.

«Вишиванка – це модно!» – про це в один голос заявляють учасники маршу. Молодь поєднала це традиційне вбрання із сучасними одягом, що лише підкреслило його невмирущу актуальність.

Також марш пройшов у Софії (Болгарія), Торонто (Канада), Кишиневі (Молдова), Бухаресті (Румунія), Бішкеку (Киргизстан) та Турке (Фінляндія).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.