Авторські статті

У російського солдата який вирізав сім’ю в Гюмрі виявили олігофренію

Головна військова прокуратура зажадала від Головного військового слідчого управління Російської Федерації порушити кримінальну справу стосовно працівників військкомату, що знаходиться в Читі, де і був визнаний придатним, а пізніше і покликаний до служби сумнозвісний Пермяков. На співробітників військкомату можуть завести справу за статтею «недбалість», за якою їм загрожує до п’яти років позбавлення волі, оскільки вони призвали на службу – олигофрена, згідно укладеної експертизі ГВП!

Так само, в процесі слідства з’ясувалося, що до відправлення в Гюмрі Пермяков під час проходження служби в Читі так само самовільно залишав місце служби. В результаті настільки недбалого ставлення до своїх службових обов’язків співробітників військкомату, були вбиті шестеро людей, причому семимісячне немовля Пермяков добивав штик-ножем.

Я знову вдивляюся в сімейний альбом Пермякова, практично всі члени якого мають відсидку або сидять і дивуюся тому, хто служить у ЗС РФ. І ці люди ще їдуть на Україну. Пермяков, як уособлення сучасної російської армії, якого ще й покриває уряд РФ не бажаючи видавати Вірменії, повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України