У російського солдата який вирізав сім’ю в Гюмрі виявили олігофренію

Головна військова прокуратура зажадала від Головного військового слідчого управління Російської Федерації порушити кримінальну справу стосовно працівників військкомату, що знаходиться в Читі, де і був визнаний придатним, а пізніше і покликаний до служби сумнозвісний Пермяков. На співробітників військкомату можуть завести справу за статтею «недбалість», за якою їм загрожує до п’яти років позбавлення волі, оскільки вони призвали на службу – олигофрена, згідно укладеної експертизі ГВП!

Так само, в процесі слідства з’ясувалося, що до відправлення в Гюмрі Пермяков під час проходження служби в Читі так само самовільно залишав місце служби. В результаті настільки недбалого ставлення до своїх службових обов’язків співробітників військкомату, були вбиті шестеро людей, причому семимісячне немовля Пермяков добивав штик-ножем.

Я знову вдивляюся в сімейний альбом Пермякова, практично всі члени якого мають відсидку або сидять і дивуюся тому, хто служить у ЗС РФ. І ці люди ще їдуть на Україну. Пермяков, як уособлення сучасної російської армії, якого ще й покриває уряд РФ не бажаючи видавати Вірменії, повідомляє zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh