Авторські статті

У Росії заявили, що вони й самі зможуть побудувати «Містралі»

   Вертольотоносці класу «Містраль» цілком може побудувати об’єднана суднобудівна корпорація (ОСК) на Балтзаводі, якщо Міноборони поставить відповідне завдання. Про це повідомив президент корпорації Олексій Рахманов, передає Joinfo.ua з посиланням на ЗМІ Росії.

«Якщо міністерство оборони вважає, що такі кораблі потрібні в спеціалізованому виконанні з урахуванням наших кліматичних зон і з урахуванням тієї доктрини, яка нас змушує задуматися про оборону країни, то, звичайно ж, побудуємо, нічого там суперскладного немає», – заявив він.

«(Необхідно, – ред.) чітке формулювання мети і завдання, з точки зору місця будівництва ми уявляємо, як це можна зробити», – сказав Рахманов.

Нагадаємо, французька сторона заявила, що передача «Містралів» буде заморожена до того моменту, поки відбудеться реалізація «політичного плану з подолання кризи» на Донбасі.

Міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що в нинішній ситуації французька влада все ще не може розглянути можливість передачі Російській Федерації вертольотоносців «Містраль», так як стабілізація на сході України не відбулася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.