Авторські статті

У Росії одноразово звільнять 100 тисяч засуджених

  Сьогодні Держдума Російської Федерації одноголосно схвалила законопроект, згідно з яким один день в СІЗО зараховується за півтора дня в колонії загального режиму і два дні в колонії-поселення. Таким чином з місць не таких віддалених, завдяки подібному перерахунку, буде одноразово звільнено близько 100 тисяч чоловік.

Що ж, уявімо собі цю картину. Сто тисяч осуджених опиняються на волі в країні з серйозною економічною кризою, девальвацією національної валюти, масовими звільненнями і скороченням соціальної сфери, але колосальним ура-патріотичним припадком.

Тим не менш, не думаю, що криміногенна сильно зміниться в Росії у зв’язку з настільки масової амністією і все тому, що переважна більшість колишніх осуджених мабуть захоче себе спробувати в ролі героя бравого ополчення Новоросії. Безумовно, саме з цією метою – поповнення живою силою терористів і проводиться дана реформа Кримінального кодексу. До того ж, втрати у ЗС РФ вже давно перевищили неприйнятні показники, тому регулярні війська на Донбасі і будуть заміщати осудженими.

Так у Росії в СІЗО зараз утримуються 130 тисяч чоловік, а в колоніях відсиджується майже 700 тисяч засуджених. Не слабка перспектива в стратегічному плануванні, правда? І звичайно ж амністія дана не буде одноразовою, а з щорічною. З таким потенціалом, Росія зможе в Україні ще років 10 без особливих проблем в живій силі воювати, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України