У Росії одноразово звільнять 100 тисяч засуджених

  Сьогодні Держдума Російської Федерації одноголосно схвалила законопроект, згідно з яким один день в СІЗО зараховується за півтора дня в колонії загального режиму і два дні в колонії-поселення. Таким чином з місць не таких віддалених, завдяки подібному перерахунку, буде одноразово звільнено близько 100 тисяч чоловік.

Що ж, уявімо собі цю картину. Сто тисяч осуджених опиняються на волі в країні з серйозною економічною кризою, девальвацією національної валюти, масовими звільненнями і скороченням соціальної сфери, але колосальним ура-патріотичним припадком.

Тим не менш, не думаю, що криміногенна сильно зміниться в Росії у зв’язку з настільки масової амністією і все тому, що переважна більшість колишніх осуджених мабуть захоче себе спробувати в ролі героя бравого ополчення Новоросії. Безумовно, саме з цією метою – поповнення живою силою терористів і проводиться дана реформа Кримінального кодексу. До того ж, втрати у ЗС РФ вже давно перевищили неприйнятні показники, тому регулярні війська на Донбасі і будуть заміщати осудженими.

Так у Росії в СІЗО зараз утримуються 130 тисяч чоловік, а в колоніях відсиджується майже 700 тисяч засуджених. Не слабка перспектива в стратегічному плануванні, правда? І звичайно ж амністія дана не буде одноразовою, а з щорічною. З таким потенціалом, Росія зможе в Україні ще років 10 без особливих проблем в живій силі воювати, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh