Війна рф проти України

У РФ повідомляють про атаку невідомих дронів на унікальний корабель ЧФ “Иван Хурс” поблизу Босфору

“Иван Хурс”, який вступив у стрій лише у 2018 році, є єдиним таким кораблем у Чорноморському флоті РФ, а також одним з двох кораблів проекта 18280

Джерело:  Defence Express

Корабель Чорноморського флоту РФ “Иван Хурс” сьогодні зранку близько 05:30, 24 травня, був атакований невстановленими “морськими дронами” у 74 кілометрах на північ від Босфору. Про це повідомляють самі рашиські воєнкори, водночас офіційного підтвердження з боку РФ інформація, звісно, поки не отримала.

Зазначається, що у атаці брало участь одразу три дрони, тип яких не називається. Й звісно “атака була відбита”, а за “попередніми даними, корабель не зазнав ушкоджень”.

У РФ жаліються, що невідомі дрони атакували унікальний корабель ЧФ "Иван Хурс" поблизу Босфору

Зазначимо, що “Иван Хурс”, проекту 18280, є розвідувальним кораблем, більше того, унікальним кораблем для Чорноморського флоту РФ та одним з двох взагалі на всіх флотах рашистів. Він був спущений на воду лише у 2017 році та введений у склад у 2018 році.

Корабель оснащений різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв’язку для забезпечення управління флотом. Декларується, що корабель призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується.

Водночас з усього озброєння у нього, через те, що це розвідувальний корабель – декілька тумбових кулеметних установок МТПУ для 14,5-мм КПВТ та декілька ПЗРК. Екіпаж корабля – 120 осіб.

У РФ жаліються, що невідомі дрони атакували унікальний корабель ЧФ "Иван Хурс" поблизу Босфору

Зазначимо, що дальність приблизного району, де був атакований “Иван Хурс” від контрольованої території України складає понад 400 км.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України