У РФ буде діяти комісія, яка надасть допомогу населенню сходу України

Як повідомляє UKRNEWS24 у РФ буде діяти комісія, яка допоможе населенню сходу України.

Про утворення комісії для допомоги населенню Донбасу інформують на офіційному порталі влади Кремля.

Комісія потрібна унаслідок складної обстановки на українській території в південно-східних регіонах Луганської та Донецької областей. Її поява обгрунтована численними зверненнями жителів, а також організацій з проханнями надати постраждалим гуманітарну допомогу, – зазначено в матеріалах,  на сторінці уряду РФ. А на сайті http://gozoom.ru ви можете в реальному режимі дізнатися ціни на билеты на поезд цены ржд в Росії. Он-лайн сервіс дозволить ваш швидко та зручно підшукати білет на відповідний маршрут. Згідно з правилами РЖД, Ви можете забронювати квиток не раніше 45 днів до відправлення поїзда. Відповідно, і побачити ціну квитка Ви можете тільки на рейси, які вирушають у найближчі півтора місяці. Для того, щоб у Вас була така можливість, ми публікуємо офіційну таблицю РЖД тарифів на найближчий рік. Ви можете звіритися з цією таблицею і купити або забронювати квитки на поїзд РЖД в той період, який одночасно буде підходити під Ваші відпускні та фінансові плани.

Однак при можливості щодо вільного планування відпочинку, Ви, звичайно ж, хотіли б скористатися максимально вигідними цінами на ж / д квитки.

Вже відомо, що функції керівника міжвідомчої комісії виконуватиме Мін-ство економічного розвитку РФ під контролем заступника глави відомства.

Москва вже відправляла для населення Донбасу $ 1 млн. В МК Червоного Хреста.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh