У Путіна загрожують громадянською війною після асоціацію з ЄС

Радника Путіна ніяк не угамувати, він продовжує видавати на-гора катастрофічні сценарії для України в разі підписання асоціації з ЄС. Тепер, крім прогнозів про втрату суверенітету, дефолту, радник Путіна, Глазьєв, обіцяє Україні розбрат і громадянську війну.

Радник президента Росії Сергій Глазьєв очікує, що підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом спровокує розкол всередині українського суспільства. “Якщо врахувати, що половина українців хочуть провести інтеграцію з Європою, а інша половина хоче інтеграції України з нами, то цей розкол української спільноти цілком може спричинити за собою і конфлікти всередині країни”, – сказав Глазьєв.

Крім того, радник Володимира Путіна побоюється загострення конфліктів і на всьому пострадянському просторі. “Точно так само Україна бере на себе зобов’язання слідувати в кільватері європейської політики і брати участь на стороні Європи у врегулюванні регіональних конфліктів, що викликає у нас безліч запитань, тому що територія СНД не бесконфліктна. Ці конфлікти врегульовані багато в чому завдяки російській участі. І зміна балансу сил може призвести до їх загострення, особливо в Придністров’ї”, – вважає він.

Глазьєв сподівається на зміну українською владою вектора інтеграції, оскільки, на його думку, після асоціацію з ЄС країну чекає дефолт. “В даний час уряд України схвалив умови угоди про асоціацію. Але воно не підписано. І ми сподіваємося, що президент України буде виважено ставитися до прийняття цього рішення, наслідки якого будуть незворотними через погіршення наших умов торговельно-економічного співробітництва та внутрішнього положення на Україні, яку чекає в цьому випадку дефолт”, – сказав він.

“Україна більше не буде самостійною державою з питань торгової політики – все потрібно узгоджувати з ЄС. Через це виникає питання про те, чи втримається Україна в зоні вільної торгівлі з нами. Україна втрачає суверенітет і в частині ветеринарного та санітарного контролю, з-за чого ми отримуємо ризики переміщення через Україну небезпечних видів продукції, яка заборонена до використання в Росії. Такої в Європі дуже багато, тому що якість, скажімо, м’яса та овочів у багатьох європейських країнах набагато нижче вимог російських ветеринарної та санітарної служб. Таким чином, крок за кроком, аналізуючи наслідки угоди (про асоціацію з ЄС), ми змушені констатувати, що Україна втрачає незалежність. Вона буде робити так, як їй скажуть у Брюсселі”, – резюмував російський політик.

Comments

0 comments

One comment

  1. Таке городить, ще б землетрус і цунамі пообіцяв Україні. Бидло. Так дружні країни не поводяться.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh