Авторські статті

У Путіна загрожують громадянською війною після асоціацію з ЄС

Радника Путіна ніяк не угамувати, він продовжує видавати на-гора катастрофічні сценарії для України в разі підписання асоціації з ЄС. Тепер, крім прогнозів про втрату суверенітету, дефолту, радник Путіна, Глазьєв, обіцяє Україні розбрат і громадянську війну.

Радник президента Росії Сергій Глазьєв очікує, що підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом спровокує розкол всередині українського суспільства. “Якщо врахувати, що половина українців хочуть провести інтеграцію з Європою, а інша половина хоче інтеграції України з нами, то цей розкол української спільноти цілком може спричинити за собою і конфлікти всередині країни”, – сказав Глазьєв.

Крім того, радник Володимира Путіна побоюється загострення конфліктів і на всьому пострадянському просторі. “Точно так само Україна бере на себе зобов’язання слідувати в кільватері європейської політики і брати участь на стороні Європи у врегулюванні регіональних конфліктів, що викликає у нас безліч запитань, тому що територія СНД не бесконфліктна. Ці конфлікти врегульовані багато в чому завдяки російській участі. І зміна балансу сил може призвести до їх загострення, особливо в Придністров’ї”, – вважає він.

Глазьєв сподівається на зміну українською владою вектора інтеграції, оскільки, на його думку, після асоціацію з ЄС країну чекає дефолт. “В даний час уряд України схвалив умови угоди про асоціацію. Але воно не підписано. І ми сподіваємося, що президент України буде виважено ставитися до прийняття цього рішення, наслідки якого будуть незворотними через погіршення наших умов торговельно-економічного співробітництва та внутрішнього положення на Україні, яку чекає в цьому випадку дефолт”, – сказав він.

“Україна більше не буде самостійною державою з питань торгової політики – все потрібно узгоджувати з ЄС. Через це виникає питання про те, чи втримається Україна в зоні вільної торгівлі з нами. Україна втрачає суверенітет і в частині ветеринарного та санітарного контролю, з-за чого ми отримуємо ризики переміщення через Україну небезпечних видів продукції, яка заборонена до використання в Росії. Такої в Європі дуже багато, тому що якість, скажімо, м’яса та овочів у багатьох європейських країнах набагато нижче вимог російських ветеринарної та санітарної служб. Таким чином, крок за кроком, аналізуючи наслідки угоди (про асоціацію з ЄС), ми змушені констатувати, що Україна втрачає незалежність. Вона буде робити так, як їй скажуть у Брюсселі”, – резюмував російський політик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Таке городить, ще б землетрус і цунамі пообіцяв Україні. Бидло. Так дружні країни не поводяться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.