ЄС|NATO

У прихильників фінансування окупованій частині Донбасу новий цинічний аргумент

  У прихильників фінансування окупованій частині Донбасу новий аргумент. Тонкий і позамежний за цинізмом. “Якщо Майдан стояв за європейські цінності, то, значить, Україна повинна піклуватися про своїх громадян, навіть якщо вони ходили на референдум сепаратистів. Соціальний захист для всіх – це ж так по-європейськи! Хіба ви більше не європейці?”

Відповім так. Ні в одній турецькій громаді Німеччини не вбивають за німецький прапор. Ні в одному  африканському гетто у Франції не прив’язують до стовпа за спів Марсельєзи. Якби таке сталося – поліція і армія навели б порядок рішуче. Поки в України немає потужної армії і професійної поліції, вона відступає в свої фактичні кордони, щоб зосередитися на внутрішньому розвитку. І в майбутньому, можливо, “колонізувати заражені землі”. А все, що повинна зробити влада сьогодні, це організувати, нарешті, хорошу програму переселення патріотів.

Дмитро ГНАП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Стоять стола за цінності, але ще й близко їх немає Так що ці аргументи-геть. а ми точно вийдемо на майдан, якщо надумають з нас знімати гроші( а це вже робиться у бюджетників) і віддавати їх вбивцям.Бо донбас-то вбивці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.