У прифронтовому Красноармійську обговорили шляхи військово-цивільного співробітництва

Представники командування окремої механізованої бригади провели зустріч з місцевою владою, керівниками комунальних служб і депутатським корпусом міста Красноармійська, що в Донецької області. Захід був пов’язаний з перебазуванням на прифронтову територію даного військового з’єднання.

— Зараз наше основне завдання — розповісти про мету нашого перебування в Красноармійську, обговорити гострі проблемні питання, а також налагодити контакт із громадськістю, комунальними службами та представниками влади, — наголосив командир бригади полковник Владислав Клочков.

Військовослужбовці бригади готові сприяти червоноармійським рятувальникам: допомагати технікою, брати участь у розмінуванні територій та надавати посильну допомогу жителям прифронтових сіл, таких як Опитне, Нетайлове, Першотравневе тощо. Українські військові пообіцяли також співпрацювати з міською владою в cсоціально-культурній сфері. Наприклад, командир бригади повідомив, що волонтери з Івано-Франківська готові надати фінансову допомогу для встановлення в Красноармійську дитячого майданчика.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Красноармейск

    Бандерская расса – вон из Донбасса!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh