Авторські статті

У прифронтовому Красноармійську обговорили шляхи військово-цивільного співробітництва

Представники командування окремої механізованої бригади провели зустріч з місцевою владою, керівниками комунальних служб і депутатським корпусом міста Красноармійська, що в Донецької області. Захід був пов’язаний з перебазуванням на прифронтову територію даного військового з’єднання.

— Зараз наше основне завдання — розповісти про мету нашого перебування в Красноармійську, обговорити гострі проблемні питання, а також налагодити контакт із громадськістю, комунальними службами та представниками влади, — наголосив командир бригади полковник Владислав Клочков.

Військовослужбовці бригади готові сприяти червоноармійським рятувальникам: допомагати технікою, брати участь у розмінуванні територій та надавати посильну допомогу жителям прифронтових сіл, таких як Опитне, Нетайлове, Першотравневе тощо. Українські військові пообіцяли також співпрацювати з міською владою в cсоціально-культурній сфері. Наприклад, командир бригади повідомив, що волонтери з Івано-Франківська готові надати фінансову допомогу для встановлення в Красноармійську дитячого майданчика.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.