Українці в Чехії

У Празі запалили головну різдвяну ялинку країни без аносування події. Фото

Вечері в п’ятницю, 26 листопада вогні на хвойній красуні Праги спалахнули близько 17:00. Як і в минулому через тяжку епідеміологічну ситуацію організатори відмінили церемонію і не анонсували точної години запалення, щоб не допустити скупчення людей.

голован ялинка Праги - 2021
голован ялинка Праги – 2021

Кілька десятків людей, однак , помітивши на площі празького мера Зденека Гржиба з телерепортерами, зачекали та застали момент, коли гірлянда на ялинці включилася вперше.

Святкове дерево з рівномірними пишніми вітками привезли із села Dolní Černá Studnice (Ліберецький край). Висота ялинки після обробки становила 21,5 метра. Вона на 3,5 метра нижча за свою торішню попередницю.

Для прикраси ялинки використовувалися шість кілометрів гірлянди, 240 червоних та золотих куль (офіційні кольори Праги), 40 великих сніжинок та наконечник у формі зірки.

Ялинка буде включатися щовечора з настанням сутінків аж до 6 січня і горітиме в постійному режимі. Відкриття різдв’яного ярмарку на Старомісткій площі, заплановане на 27 листопада, через заборону уряду не відбудеться, хоча організатори вже встигли повністю зібрати декорації та торговельні намети.

Що з ними буде тепер – поки що неясно. За тим, що відбувається на Староміській площі, можна стежити онлайн – днями міське агентство з розвитку туризму запустило пряму відеотрансляцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України