Війна РФ проти України

У Повітряних силах України оприлюднили кількість пілотів для опанування винищувачів F-16, що свідчить про значне отримання цих машин

Кілька десятків пілотів для опанування F-16 лише у першій хвилі - у Повітряних Силах розкрили плани тренувань

Кількість українських пілотів, які будуть опановувати F-16, лише у першій хвилі вже прямо говорить, що цих винищувачів у Повітряних Силах України буде доволі значна кількість

Джерело:Defence Express

Процес підготовки українських пілотів та техніків для опанування багатофункціональних винищувачів 4+ покоління F-16 буде відбуватись хвилями. Відповідний перелік пілотів вже сформований, але направити одразу всіх пілотів неможливо, бо тоді нікому буде захищати українське небо.

Пріоритет надається молодим льотчикам з гарним рівнем англійської мови. Звісно навчання будуть проходити не лише пілоти, а й інженери та офіцери бойового управління.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, додавши одну вкрай важливу деталь: “в першій хвилі можуть бути кілька десятків пілотів”.

Кілька десятків пілотів для опанування F-16 лише у першій хвилі - у Повітряних Силах розкрили плани тренувань

Цей показник вкрай цікавий, бо мова йде одразу мінімум про 20 льотчиків, й це лише в першій хвилі. Водночас орієнтовна кількість вільних машин, які у найкоротшій перспективі з ресурсу Нідерландів може отримати Україна, складає 12 літаків. Загальний короткостроковий, з ресурсу цієї ж країни та Данії, 24-36 машин з огляду на графік їх замни на F-35.

Якщо взяти те, що мова йде про декілька хвиль українських пілотів, у кожній з яких буде кілька десятків осіб, то мова йде про підготовку значно більшої кількості льотчиків ніж кількість F-16 від вірогідних країн-донорів. Можливо це пояснюється тим, що готуються резервні пілоти, бо одна людина просто фізично обмежена у кількості бойових вильотів на день, коли техніка може працювати у значно жорсткіших режимах.

Кілька десятків пілотів для опанування F-16 лише у першій хвилі - у Повітряних Силах розкрили плани тренувань

Але цілком можливо, що мова йде про те, що для України виділяється більша кількість машин від більшої кількості країн-донорів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України