Новини з Австрії

У понеділок в Австрії розпочнеться плебісцит про обов’язкову вакцинацію

Наступного тижня в Австрії стартує плебісцит (Volksbegehren) як противників, так і прихильників обов’язкової вакцинації

Наступного понеділка почнеться голосування по двох питаннях.

Обов’язкова вакцинація: При необхідності ТАК і Категоричне НІ.

До 27 вересня кожен має можливість поставити свій підпис під одним з двох вимог за допомогою підпису мобільного телефону або в районному чи міському офісі. Автори ініціативи, Вернер Болек, Маркус Хохенекер і Анатолій Фольк, не бачать себе ні противниками, ні прихильниками обов’язкової вакцинації.

«Ми просто хочемо просувати демократію. З цієї причини ми робимо петиції доступними як інструмент, що дозволяє громадянам висловлювати свою думку. Тема обов’язкових щеплень нам не близька », – говорить Маркус Хохенекер, юрист за професією.

Таким чином, державні органи змушені реагувати на цю проблему, сказав Хохенекер. Ніяка інша тема не поляризує так сильно, як дискусія про загальне вимозі вакцинації. Перш за все, можна мобілізувати супротивників обов’язкової вакцинації.

На відміну від референдуму (їх було в Астра поки три: використання ядерної енергії, вступ до ЄС і введення професійної армії) цей плебісцит не є обов’язковим. Але якщо він збере 100 000 підписів, то питання розгляне парламент. Однак Національна рада не зобов’язаний приймати будь-які рішення з проблеми.

«Я питаю людей, які бояться результату, який відповідає їх думку, краще, якщо уряд прийме рішення про обов’язкову вакцинацію без голосування?», – сказав Хохенекер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України