Авторські статті

У підрозділах ВДВ тривають бригадні тактичні навчання. Фото

У Високомобільних десантних військах Збройних Сил України, за участю біля 4000 особового складу, понад 450 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки, тривають бригадні тактичні навчання.

«Крилаті піхотинці» здійснивши з місць постійної дислокації марші своїм ходом, залізничним та повітряним транспортом, подолавши на штатній техніці вплав та за допомогою переправно-десантних засобах річку Південний Буг, прибули у район зосередження.

Після цього розпочнеться активна фаза навчань, в ході якої відпрацьовуватиметься завдання з десантуванням та бойовою стрільбою вночі в ході виконання рейдових дій із залученням декількох тисяч особового складу.

Також у бригадних тактичних навчаннях братимуть участь підрозділи морської піхоти ВМС, штурмова авіація, транспортні літаки ПС, вертольоти армійської авіації, інженерні підрозділи та особовий склад РХБ захисту.

— Ціллю навчань є удосконалення злагодженості особового складу, управління військами під час виконання бойових завдань у ночі, застосування підрозділів ВДВ в ході рейдових дій у взаємодії із військовослужбовцями інших видів Збройних Сил, — зазначив Командувач Високомобільних десантних військ ЗС України Герой України полковник Михайло Забродський. — Крім того, командири усіх рівнів вдосконалюватимуть вміння у зборі та аналізі даних обстановки, у швидкому плануванні бойових дій та доведенні завдань до підрозділів в умовах радіоперешкод, всебічного забезпечення дій військ в бою. Також, одне з ключових питань є дослідження можливості та підготовка рекомендацій щодо практичного десантування особового складу, техніки і вантажів вночі в умовах щільної протиповітряної оборони противника, — наголосив Командувач.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України