Новини з Австрії

У Нижній Австрії у ДТП загинула жінка – за підозрою у вбивстві затримано її партнера

49-річну жінку виявили неживою в понеділок увечері поряд з вулицею в австрійському Айбесбрунні (район Містельбах). Поліція провела попереднє розслідування та затримала друга жінки за підозрою у вбивстві.

У понеділок увечері управління державної поліції Нижньої Австрії оголосило, що 55-річного партнера жінки затримали за наказом прокуратури Корнойбурга. Розтин, замовлений прокуратурою, показав, що жінка загинула від травм, характерних для наїзду автомобіля. Тепер криміналісти намагаються з’ясувати, чи була Соня К. вбита навмисно чи загинула внаслідок нещасного випадку.

У будь-якому випадку, як стверджується, вона була з цим чоловіком, який потім втік з місця події. На допиті підозрюваний не надав жодної інформації щодо травм 49-річної, повідомили в управлінні державної поліції Нижньої Австрії. Автомобіль чоловіка конфісковано і зараз із ним проводиться судово-медична експертиза.

Жінку знайшли у неділю близько 23:00 біля дороги до заправної станції в районі Айбесбрун. Свідок запустив рятувальний ланцюг, розповів Раймунд Швайгерленер, речник департаменту державної поліції Нижньої Австрії. Жінка була реанімована та доставлена ​​до клініки Донауштадт у Відні на гелікоптері швидкої допомоги, але незабаром померла там від серйозних травм у ранкові понеділкові години.

Якщо цей трагічний інцидент у Вайнфіртелі насправді виявиться вбивством, це буде 27-те вбивство жінки в Австрії цього року.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Philipp Schalber (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України