Війна рф проти України

У NYT назвали нові загрози на фронті та пояснили, чого зараз чекати від Росії

Кремль може скористатися затримкою допомоги Києву від Вашингтона і почати активніше тиснути на фронті.

Так вважають журналісти The New York Times. “У довгостроковій перспективі зменшення підтримки Америки, ймовірно, змусить Україну поступитися більше територій. Російські війська зараз утримують близько 20%… території України, і вони хочуть більше”, – пише видання.

Журналісти згадують слова російського диктатора Володимира Путіна, де він заявив, що РФ хоче захопити весь Донбас і прибережні регіони України. Видання зазначило, що Росії в минулому дорого коштували успіхи на українській землі.

“…Росія зазнала десятків тисяч втрат, щоб узяти місто Бахмут, яке обидві сторони називали “м’ясорубкою”. Україні потрібно було багато боєприпасів, щоб місяцями відбивати напади Росії на місто. Сьогодні в неї швидко закінчилися б запаси, і їй довелося б тікати – і Росія менше постраждала б від своєї перемоги. Знаючи це, Росія може почати тиснути активніше”, – зазначають журналісти.

На думку видання, європейські країни хоч і намагаються компенсувати брак американської допомоги, але вони не здатні замінити її повністю. Зокрема, журналісти вказують на проблему Європи у виготовленні артилерійських снарядів.

“У минулому США відмовлялися від військових зусиль, як правило, після поразок на полі бою, або коли громадськість втрачала довіру до справи. Ні те, ні інше не вірно для України. Війна зайшла в глухий кут, але Україна не програє. І більшість американців усе ще підтримують надання допомоги”, – підкреслює видання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України