Авторські статті

У новий уряд мають прийти фахівці, причетні до перемоги і не заплямовані злочинами проти громадян

Найважливіше питання на сьогодні – це призначення уряду. Це має бути рішення, за яке проголосує парламент і попередньо підтримає Майдан. Проте коли йдеться про конкретного міністра, на Майдані лунають прямо протилежні думки щодо певних кандидатур. Тому наше завдання – досягнути консенсусу. Про це 25 лютого 2014 року заявив народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради.

Парламентар розповів, що він як народний депутат отримує безліч телефонних дзвінків від людей, які стояли на барикадах чи в инший спосіб допомагали Майдану, щодо побажань кандидатур на посаду того чи того міністра. “Думки звучать прямо протилежні. Тому побажання ці не буде на сто відсотків задоволено. Але має бути ухвалено узгоджене рішення. Гадаю, два-три дні – нормальний час для того, щоби максимально консолідовано ухвалити рішення і сформувати новий уряд”, – зазначив Ігор Мірошниченко.

Окрім того, націоналіст запевнив, що парламентарі дослухаються до думки народу щодо посад міністрів. “Наприклад, коли йдеться про міністра охорони здоров’я, ніхто не називає кандидатуру Бахтєєвої чи Богатирьової – люди називають кандидатуру Ольги Богомолець. Тому саме її і обговорюють. Особисто моя думка щодо кандидатури на пост міністра освіти – це має бути Сергій Квіт. Вважаю, що його сприймуть і студенти, і парламент. Але це не означає, що всі кандидатури має сприйняти Майдан і всі політичні партії”.

Депутат-свободівець наголосив, що перш за все кандидати на міністерські посади мають бути фахівцями, причетними до перемоги і не заплямованими злочинами проти громадян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України