Авторські статті

У неділю в Донецьку можливі масові провокації і теракти – активісти

У неділю, 16 березня, в Донецьку можливе проведення провокацій і терористичних актів.

Про це йдеться в заяві координаційного комітету патріотичних сил Донбасу, пише Остров.

“З достовірних джерел ККПСД стало відомо, що в неділю на проросійські акції до столиці Донбасу планується звезти до 50 тисяч осіб, серед яких організовані злочинні групи, в завдання яких входить захоплення державних органів і громадських будівель, а також підбурювання до участі в цьому пересічних громадян”, – повідомляє комітет.

За їх інформацією, також у планах російських сепаратистів – організація теракту з численними жертвами для того, щоб згодом представити це в ЗМІ як акт агресії “бандерівців” та українських ультра- аціоналістів.

“Мета проросійських екстремістів – змусити місцеві представницькі органи влади оголосити референдум і повторити в Донбасі кримський сценарій”, – коментує ККПСД .

У комітеті також висловили впевненість, що влада і правоохоронні органи володіють цією інформацією.

“Але факти відвертого саботажу міліцією своїх прямих обов’язків щодо забезпечення безпеки громадян, які вже спричинили людські жертви, змушують нас публічно попередити про це мешканців Донецької області”, – повідомляється в заяві.

“Ми також робимо це для того, щоб влада, в разі реалізації проросійськими сепаратистами вищевказаного сценарію, не змогла ухилитися від відповідальності і виправдати свою бездіяльність відсутністю інформації”, – заявили організації-члени Комітету.

Представники ККПСД закликали жителів Донецька та інших міст відмовитися від проведення будь-яких публічних акцій і створення масових скупчень людей в Донецьку 16 березня “з метою безпеки громадян”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.