Економіка

У Миколаєві тривають роботи з повної реконструкції тролейбусу марки ЛАЗ

Фото: СВІДОК.info

У Миколаєві відбувся огляд робіт з реконструкції комунального електричного транспорту марки “ЛАЗ” та проведення робіт з покращення характеристик техніки.

У Миколаєві відбувся огляд робіт, пов’язаних з реконструкцією комунального електричного транспорту марки “ЛАЗ”, а також покращенням його характеристик. Міський голова Олександр Сєнкевич та директор комунального підприємства «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана відвідали підприємство, де провели огляд тролейбуса, який був зламаний під час війни та не підлягав поновленню.

За словами Юрія Сметани, система разом з акумуляторами вже закуплена і прибуде до Миколаєва через три тижні. Протягом цього часу працівники підприємства займатимуться оновленням каркаса тролейбуса. Після завершення робіт, тролейбус буде першим в Миколаєві, який буде зроблений з автономним ходом та виготовлений власними силами на підприємстві. За словами Сметани, від старого тролейбусу залишиться лише каркас.

У Миколаєві повністю реконструюють тролейбус ЛАЗ

Фото: СВІДОК.info

Міський голова висловив свою вдячність працівникам за їхній героїзм та піклування про стан підприємства. Відзначимо, що проведення таких робіт з реконструкції комунального електричного транспорту марки “ЛАЗ” та впровадження автономного ходу доцільно з точки зору збереження навколишнього середовища та зменшення залежності від палива.

«Ми вирішили зробити цей тролейбус за новими стандартами й в ньому буде зроблений додатковий самостійний хід. Хочу подякувати працівникам підприємства, бо насправді вони показують не лише героїзм у щоденній своїй роботі (і під час бомбардувань, і під час розвозу води), але піклуються і про стан самого підприємства», — зазначив Сєнкевич.

Реконструкція тролейбуса буде завершена до кінця літа, якщо не буде критичних факторів, які завадять цьому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України