Авторські статті

У Миколаєві відбувся хід на честь героїв Небесної сотні

23 лютого 2014 року головною вулицею Миколаєва відбувся поминальний хід на честь загиблих повстанців у Києві. Біля хреста, що поруч із храмом ікони Божої Матері Касперівської, люди запалювали свічки та покладали квіти, а священики відправили панахиду. По тому до мікрофона підходили всі охочі висловитися.

На Майдані зібралася велика кількість людей для того, щоби підвести підсумки подій 22 лютого, визначити свої вимоги та напрями діяльности, а також вшанувати пам’ять загиблих. Після коротких виступів активісти сформували колону та у супроводі самооборони Майдану і правоохоронців вирушили головною вулицею до хреста на Садовій. Дорогою організатори зачитували імена загиблих, а учасники поминальної ходи вигукували їм тричі “Слава!”. Окремо зачитали й імена загиблих правоохоронців, яких Партія регіонів використала для вбивств героїв.

“Наше завдання не поміняти обличчя влади, а поміняти систему влади. Змінити все, щоб жодна трагедія, з числа тих, що спіткали Україну, вже не повторилася. Амбіції, зажерливість та жорстокість можновладців призвели до того, що ця трагедія, яка розгорнулася в самому центрі нашої країни, жахнула весь світ. Хто б що не казав, але доки не згасне людська ненависть до тирана, доки його не покарають, ми не зможемо будувати нове майбутнє. Тому ми зробимо все для того, аби жертви наших синів і доньок не залишилися марними”, – заявив очільник Миколаївської обласної організації ВО “Свобода” Демид Губський.

По завершенню виступів люди виконали державний славень та домовилися про наступну зустріч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Такие “герои” 3 месяца молотили дубинами безоружный Беркут, а потом стали убивать молодых парней ошибочно давших присягу на верность украине: ну чем не герои.Именно такими я представляю всех исторических героев украины от ОУН УПА.

  2. Сотня ассоциируется с “черносотинцами”.
    Небесная рота звучит более корректно. В роте 90 человек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.