Авторські статті

У МВС розповіли хто протистоїть на Донбасі силам АТО

  Росія влаштувала кривавий терористичний акт на сході України силами своїх військовослужбовців. Про це під час прес-конференції сказав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Силам АТО протистоять не “трактористи і шахтарі”, як висловився Путін. Якщо його послухати, то вчорашні шахтарі сідають керувати “БУКами”, які збивають малайзійські “Боїнги”, “Смерчами”, “Ураганами” і ППО, застосовують новітні системи наведення вогню, системи перехоплення і т. д. Я хочу, щоби ця ілюзія раз і назавжди зникла. На території Донбасу українська армія протистоїть регулярним частинам російської армії, причому елітним частинам”, – сказав Шкіряк.

За його словами, йдеться вже не тільки про Псковську і Кантемирівську дивізії, десантно-штурмові батальйони, але також і про елітні ракетно-артилерійські дивізіони.

“Саме ці дивізіони спалюють міста на Донбасі. Ці російські військові здійснили жахливі терористичні акти в Маріуполі, Волновасі, Краматорську й Артемівську. Якщо говорити відверто, то все, що відбувається на Донбасі, – це один кривавий теракт з боку Російської Федерації”, – пояснив він.

tvi.ua. з посиланням на  ГЛАВНОЕ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України