Авторські статті

У місті Суми громада міста демонтувала незаконний бовван Лєніну

22 лютого 2014 року місцева громада демонтувала бовван Лєніну, який незаконно стояв на території одного з спальних районів Сум. Увечері сум’яни зібралися біля 5-метрового ідола, до якого викликали автокран. Активісти зачепили за голову ідола трос та вантажівкою скинули з постаменту. Люди вигукували патріотичні гасла, а після повалення боввана комуністичного ката на його уламках заспівали славень.

Нагадаємо, що ще 29 травня 2013 року представники Сумської обласної організації ВО “Свобода” були присутні на черговій сесії міської ради. На депутатському засіданні з ініціятиви міського голови піднімалось питання демонтажу пам’ятників Лєніну в місті. Завдяки активній позиції націоналістів було ухвалено рішення про демонтаж обох ідолів та про перейменування вулиці, названої іменем міжнародного терориста Владіміра Ульянова-Лєніна.

Після цієї події сумські комуністи довго казилися та намагалися оскаржити це рішення, обґрунтовуючи свою думку нібито його незаконністю. Проте після довгих судових процесів, 12 листопада 2013 року апеляційний суд визнав рішення сесії Сумської міської ради щодо демонтажу бовванів Лєніну в Сумах законним та залишив його в силі. Таким чином, громада сама виконала постанову міської ради.

“Цьому ідолу більше не місце у нашому місті. Ми переходимо в нову фазу розвитку Української держави – без олігархії, бандитизму у владі і, звичайно, без згадок про комуністичне минуле. Ми сьогодні будуємо кардинально нову країну. І це наша історична місія!” – зазначив заступник голови Сумської міської організації ВО “Свобода” Володимир Луговий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.