Авторські статті

У містах України оголошують мобілізацію на Київ

У Харкові на традиційному щовечірньому мітингу Евромайдана біля пам’ятника Шевченку була оголошена мобілізація на Київ.

“Ми організовуємо відправку людей – це не тільки чоловіки , а й жінки- медики. Всі, хто може підтримати евромайдановцев у відстоюванні свободи . Максимально допомагаємо грошима , речами , ліками ” , – сказав один з активістів харківського Евромайдана Володимир Чистилін .

Він зауважив , що організовувати виїзди великих груп не планується , щоб по можливості уникнути блокування з боку силових структур.

У Львові та Тернополі сьогодні оголосили загальну мобілізацію. Увечері з двох міст мають намір відправити автоколони і автобуси з людьми , які повинні підсилити самооборону в Києві.

Вже почався запис добровольців. Люди активізувалися у зв’язку з поновилися зіткнення між активістами та міліцією в центрі Києва.

Штаб національного опору Тернополя просить добровольців брати з собою теплі речі та засоби захисту.

Народна рада Чернівецької області оголосила мобілізацію жителів області для поїздок до Києва для захисту Майдану.

Про це представники НР заявили на мітингу на Центральній площі Чернівців. ” На вулицях Києва триває протистояння кривавої хунти і народу, Майдан має вистояти , це наше майбутнє”, – йдеться у зверненні.

Опозиція закликала всіх небайдужих до долі України чоловіків збиратися в групи по 4-5 чоловік і добиратися своїми силами до столиці – за їх словами, організовувати поїздки груп активістів автобусами зараз немає можливості.

У Запоріжжі активіст глава запорізької громадської організації “Спільна справа” Ігор Артюшенко закликає прихильників Евромайдана бути готовими до мобілізації.
Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

“Виходячи з подій , що зараз відбуваються в Києві, і розуміючи всю серйозність ситуації, коли будь-який момент може стати вирішальним для долі України – оголошується мобілізація”, – написав він у групі “Запоріжжя онлайн. Майдан Запоріжжя”.

На Рівненщині до мобілізації і загального страйку також закликали представники Правого Сектора, повідомляв 5 канал.

“Нами організовано тут, в Народному домі, штаб революції (…) Звідси йтиме вся інформація, звідси відправлятимуться люди на Київ”, – заявив керівник Правого Сектора на Рівненщині Роман Коваль.

Штаб Івано-Франківської обласної організації самооборони Майдану заявив про відправку 200 осіб з Івано-Франківська на Майдан до Києва.

У столицю вже відбув один автобус, який вміщує близько 70 осіб, повідомив представник Штабу.

“За ним сьогодні ввечері вирушить ще два автобуси. Більше двохсот мешканців Івано-Франківська завтра прибуде до столиці”, – сказав він.

Штаб також закликав усіх, хто перебуває у складі сотень , та інших мешканців Івано-Франківська прибути до наметів самооборони , щоб відправитися в столицю .

“З перевізниками проблем немає. Вони з радістю погодилися допомогти протестувальникам”, – уточнив представник.

Нагадаємо, сьогодні в урядовому кварталі Києва з самого ранку відбуваються запеклі сутички між мітингувальниками і силовиками.

Раніше повідомлялося, що влада ухвалила рішення обмежити в’їзд до Києва в ніч на середу.

Слава Україні!

Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України