Економіка

У Міненерго українцям пояснили, чому іноді світло вимикають не за графіком

У жовтні російські війська почали масово обстрілювати Україну, а їх основною метою стали об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок ворожих атак в Україні було запроваджено тимчасові відключення електроенергії.

Водночас, тимчасові відключення світла можуть бути не за графіком, оскільки неможливо передбачити коли будуть обстріли, заявила радник міністра енергетики Лани Зеркаль.

Вона зазначила, що під Києвом є підстанція, яка вже всьоме зазнає руйнувань внаслідок обстрілів, а енергетики, що її відновлюють, працюють, не знаючи, чи буде повторний обстріл чи ні.

Іноді через руйнування енергетики змушені перекидати всю напругу на запасні лінії, які не розраховані на таке навантаження.

В “Укренерго” просять споживачів обережно споживати електроенергію, особливо з 17.00 до 23.00 години, не використовувати енергоємні електроприлади, вимкнути зайве освітлення, перенести прання на нічний годинник. Такі заходи дають фахівцям можливість швидше стабілізувати ситуацію та провести необхідні відновлювальні роботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України