Економіка

У листопаді в Україну з США прибуде 60 тисяч тон вугілля для компанії ДТЕК

ДТЕК домовився про додаткові 60 тис. Тонн вугілля з США, з поставкою вже в листопаді.

ДТЕК і міжнародна компанія HC Trading домовилися про додаткову суднової партії американського вугілля об’ємом 60 тисяч тонн.

Як повідомляє прес–служба ДТЕК, поставка повинна прибути в Україну в середині листопада поточного року.

Таким чином, на сьогоднішній день загальний обсяг вугілля, законтрактований з США, становить 285 тисяч тонн.

“Не дивлячись на те, що весь світ зіткнувся з гострим дефіцитом і рекордними цінами на енергоресурси, ДТЕК Енерго робить все можливе, щоб в Україні взимку вистачило вугілля і щоб під час опалювального сезону українці були зі світлом і теплом”, – зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салеев.

Попередньо ДТЕК погодив з компанією HC Trading поставку в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля – загальний обсяг двох поставок склав 150 тис. Тонн. Очікувалося, що вугілля буде доставлений в Україну двома судновими партіями: перша – в грудні 2021 року, друга – в січні 2022 року.

Це був вже другий контракт компанії на імпорт вугілля з США. Перший контракт на поставку 75 тис. Т американського енергетичного вугілля був підписаний з іншим постачальником в кінці серпня поточного року. Нові партії палива призначені для потреб, перш за все, Запорізької та Ладижинської ТЕС ДТЕК Енерго.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України