Авторські статті

У Львові презентували збірку для військовослужбовців «Словозброя»

   У Львові, в 58 будинку офіцерів відбулася презентація альтернативної збірки «Словозброя», створеної в межах інтелектуально-просвітницького проекту «Відкрий українське».

За словами упорядника Тараса Оліярчика, компактне видання на своїх двадцяти сторінках містить стислу історію українського війська, що почалась ще з княжих часів та триває до сьогодні. А координатор проекту «Відкрий українське» Роман Брезіцький наголосив, що метою проекту є протидія російській пропаганді.

Натомість представник Регіонального медіа-центру (м.Львів) підполковник Володимир Скоростецький зазначив, що таких культурно-просвітницьких проектів має бути більше.

— Зараз ми творимо новітню історію нашого народу і, зокрема, військову історію Збройних Сил України. Приємно, що до реалізації цього проекту дотичні саме молоді фахівці-історики. Кожна така збірка буде додатковим матеріалом для наших військовослужбовців в зоні антитерористичної операції, адже не рідко доводиться вступати у полеміку з мешканцями Донеччини та Луганщини, які тривалий час перебували під впливом антиукраїнських ідей, — наголосив офіцер.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України