У Львові презентували збірку для військовослужбовців «Словозброя»

   У Львові, в 58 будинку офіцерів відбулася презентація альтернативної збірки «Словозброя», створеної в межах інтелектуально-просвітницького проекту «Відкрий українське».

За словами упорядника Тараса Оліярчика, компактне видання на своїх двадцяти сторінках містить стислу історію українського війська, що почалась ще з княжих часів та триває до сьогодні. А координатор проекту «Відкрий українське» Роман Брезіцький наголосив, що метою проекту є протидія російській пропаганді.

Натомість представник Регіонального медіа-центру (м.Львів) підполковник Володимир Скоростецький зазначив, що таких культурно-просвітницьких проектів має бути більше.

— Зараз ми творимо новітню історію нашого народу і, зокрема, військову історію Збройних Сил України. Приємно, що до реалізації цього проекту дотичні саме молоді фахівці-історики. Кожна така збірка буде додатковим матеріалом для наших військовослужбовців в зоні антитерористичної операції, адже не рідко доводиться вступати у полеміку з мешканцями Донеччини та Луганщини, які тривалий час перебували під впливом антиукраїнських ідей, — наголосив офіцер.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh