Авторські статті

У Львові на Янівському кладовищі є могила біля якої кров холоне – братська усипальниця замордованих дітей віком від 1 дня до півтора року

Є на Янівському могила, біля якої кров холоне. Братська усипальниця замордованих дітей. Віком від 1 дня до півтора року.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук Andriy Kyrchiv

Ні, не в час війни, не в Освенцимі чи Дахау – у львівських тюрмах, між 1949 і 1951. Мозок відмовляється зрозуміти “логіку” сатанинського звірства, що понині взиває про помсту з неба. Проте страшно не лише тому.

Десь тут, між нами, у Львові чи Києві, Одесі чи Маріуполі, Харкові чи окупованому Севастополі спокійно і в почестях доживають їхні кати.

Бо ми спромоглися з важкими потугами заборонити компартію, частково реабілітувати невинно убієнних, поставити скорботні меморіали – і все. А незасуджена система (якій нацизм за рівнем звірств, цинізму і кількості жертв навіть до колін не доріс) продовжує жити і клонуватися.

Всі ці медведчуки, ківи, бужанські, шарії, кернеси, рабиновичі і прочая шуфричі росли на ідеології, носіями якої були і є “живиє свідєтєлі вєлікіх пабєд” над загнаним у рабство “савєцкім народом”.

Раби, за дарвіністським принципом, реплікували собі подібних, аби вижити, і навіть незалежність не змусила їх прозріти і поховати власне рабство. І так буде, поки ми погоджуватимемось із status quo бузувірського комунізму, поки не відбудеться над ним міжнародного “нюрнберґу”, а на ще живих катів не оголосять всесвітнє полювання, як це зробили із наці.

Бо кров цих дітей все ще чекає на справедливий земний суд.

 

Є на Янівському могила, біля якої кров холоне. Братська усипальниця замордованих дітей. Віком від 1дня до півтора року….

Опубліковано Andriy Kyrchiv Неділя, 1 листопада 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України