могила замордованих дітей на Янівському кладовищі у Львові. Світлина - Andriy Kyrchiv

У Львові на Янівському кладовищі є могила біля якої кров холоне – братська усипальниця замордованих дітей віком від 1 дня до півтора року

Є на Янівському могила, біля якої кров холоне. Братська усипальниця замордованих дітей. Віком від 1 дня до півтора року.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук Andriy Kyrchiv

Ні, не в час війни, не в Освенцимі чи Дахау – у львівських тюрмах, між 1949 і 1951. Мозок відмовляється зрозуміти “логіку” сатанинського звірства, що понині взиває про помсту з неба. Проте страшно не лише тому.

Десь тут, між нами, у Львові чи Києві, Одесі чи Маріуполі, Харкові чи окупованому Севастополі спокійно і в почестях доживають їхні кати.

Бо ми спромоглися з важкими потугами заборонити компартію, частково реабілітувати невинно убієнних, поставити скорботні меморіали – і все. А незасуджена система (якій нацизм за рівнем звірств, цинізму і кількості жертв навіть до колін не доріс) продовжує жити і клонуватися.

Всі ці медведчуки, ківи, бужанські, шарії, кернеси, рабиновичі і прочая шуфричі росли на ідеології, носіями якої були і є “живиє свідєтєлі вєлікіх пабєд” над загнаним у рабство “савєцкім народом”.

Раби, за дарвіністським принципом, реплікували собі подібних, аби вижити, і навіть незалежність не змусила їх прозріти і поховати власне рабство. І так буде, поки ми погоджуватимемось із status quo бузувірського комунізму, поки не відбудеться над ним міжнародного “нюрнберґу”, а на ще живих катів не оголосять всесвітнє полювання, як це зробили із наці.

Бо кров цих дітей все ще чекає на справедливий земний суд.

 

Є на Янівському могила, біля якої кров холоне. Братська усипальниця замордованих дітей. Віком від 1дня до півтора року….

Опубліковано Andriy Kyrchiv Неділя, 1 листопада 2020 р.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh